Author: h***i
Date:
Review: Very impressive love it So nice Like it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Mặt nạ có cổ
Mặt nạ có cổ
| Material | Silicone |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 28.5 cm |
| Chiều cao | 4.7 cm |
| SKU | sb2412296426691415 |
Brand Name: dr realpen
Quality: 5765225 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: h***i
Date:
Review: Very impressive love it So nice Like it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Mặt nạ có cổ
Author: P***g
Date:
Review: I love it so much! My skin make more radiant and soft.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Mặt nạ có cổ
Author: n***9
Date:
Review: I’m really impressed with this LED Face Mask with Red Light Therapy! The quality is excellent, and it arrived in secure, well-presented packaging. It works exactly as described and feels effective during use. I would highly recommend this if you’re looking for a reliable, good-quality LED face and neck mask. Definitely worth it!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Mặt nạ có cổ
Author: 6***2
Date:
Review: Maganda maganda maganda Maganda maganda maganda Maganda maganda maganda
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Mặt nạ có cổ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm