Author: t***t
Date:
Review: Value for money: big time Easy to wear: definitely Comfortable to wear: so soft and nice Hairstyle Stylishness: cute
Màu sắc: Hồng


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 77 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2405128903869637 |
Author: t***t
Date:
Review: Value for money: big time Easy to wear: definitely Comfortable to wear: so soft and nice Hairstyle Stylishness: cute
Màu sắc: Hồng
Author: a***5
Date:
Review: It’s amazing quality nice look🥰 I like it it’s very nice!💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️🧡🧡🧡🧡🧡
Màu sắc: Hồng
Author: E***a
Date:
Review: This wig is perfect i don’t have anything else to sayyyy❤️
Màu sắc: Hồng
Author: k***i
Date:
Review: Helped my friend to order many items from Shein. She is satisfied with the products.
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm