Author: k***c
Date:
Review: rất xinh nên mua nhé mn good ok
Màu sắc: Nâu đen


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2410181525532650 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 958460 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: k***c
Date:
Review: rất xinh nên mua nhé mn good ok
Màu sắc: Nâu đen
Author: r***i
Date:
Review: Value for money: best wig everrr!!!! Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes!
Màu sắc: Nâu đen
Author: b***0
Date:
Review: Comfortable to wear: very comfortable Value for money: worth the price
Màu sắc: Nâu đen
Author: a***6
Date:
Review: Value for money: the texture is good, smooth and easy to wear
Màu sắc: Nâu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm