Author: t***y
Date:
Review: Value for money: xinh xinh xinh ơi là xinh chất đẹp
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2211217221285899 |
Author: t***y
Date:
Review: Value for money: xinh xinh xinh ơi là xinh chất đẹp
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: K***y
Date:
Review: I love this wig so much it’s so cute and the quality is actually really good. I’d spray dry shampoo or put baby powder on the wig to reduce the shine but other than that absolutely love!!!!!
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: H***i
Date:
Review: very satisfied will order again🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: 8***o
Date:
Review: thank yeww i like it very much 😋
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm