Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Worth to buy it
Màu sắc: màu nâu

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 255 g |
| Chiều dài | 63 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2412196464015016 |
Author: m***4
Date:
Review: Worth to buy it
Màu sắc: màu nâu
Author: e***a
Date:
Review: So nice items and good packaging
Màu sắc: màu nâu
Author: s***4
Date:
Review: Value for money: Perfect I like it take you size
Màu sắc: màu nâu
Author: y***e
Date:
Review: Comfortable to wear: not too tight, breathable ! Easy to wear: it’s adjustable to its super easy to fit in any head size Value for money: good quality for its price ✨
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm