Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wowwwww amazing and I really liked it
Màu sắc: Nhiều màu


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25051541666417945 |
Author: j***t
Date:
Review: Wowwwww amazing and I really liked it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***2
Date:
Review: wowww exceeded my expectations super gorg
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***e
Date:
Review: Very very good quality
Màu sắc: Nhiều màu
Author: b***7
Date:
Review: Cool! Good quality
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm