Author: k***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Rất vừa vặn chuẩn size
Màu sắc: màu nâu


22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 225 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2211104340271012 |
Author: k***n
Date:
Review: Rất vừa vặn chuẩn size
Màu sắc: màu nâu
Author: s***8
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes good quality and beautiful design
Màu sắc: màu nâu
Author: L***y
Date:
Review: Super cute 10/10 would buy again
Màu sắc: màu nâu
Author: f***3
Date:
Review: Very easy to use and looks so realistic🫶
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm