Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حبيتتتتتتتتتتتتتتتتت
Màu sắc: Đen

128G
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A56 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.75" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25101097818240435 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 7878139 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***n
Date:
Review: حبيتتتتتتتتتتتتتتتتت
Màu sắc: Đen
Author: a***0
Date:
Review: رائع ممتتتتتتتتتتاز
Màu sắc: Đen
Author: a***2
Date:
Review: روووووووووعه
Màu sắc: Đen
Author: 9***8
Date:
Review: شكرا لك شي إن على حسن التعامل والدقه في التوصيل والوقت
Màu sắc: Đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm