Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: Ice Blue

14GB+256GB
| Color | Ice Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A75 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T606 |
| SKU | sw25082559135433386 |
Brand Name: ZTE
Quality: 7885667 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 8***5
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: Ice Blue
Author: d***3
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: Ice Blue
Author: 5***5
Date:
Review: valeu a pena
Màu sắc: Ice Blue
Author: 0***6
Date:
Review: Muito bom
Màu sắc: Ice Blue
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm