Author: c***k
Date:
Review: Wow ang gandGanda nNg item. sulit talaga sa price niya. yung specs ng item sulit sa price😍😍😍
Màu sắc: Màu xanh lam

6GB+128GB
| Color | Black |
| RAM | 6G |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G91-Ultra |
| SKU | sw25031218277127738 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 5638413 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***k
Date:
Review: Wow ang gandGanda nNg item. sulit talaga sa price niya. yung specs ng item sulit sa price😍😍😍
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: p***6
Date:
Review: Fast delivery. Good quality product.
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: t***0
Date:
Review: Good product
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: b***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm