Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am satisfied with all the services
Màu sắc: Màu xanh lam

Từ
4GB+128GB
8GB+256GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15C |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25090553705570415 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8793152 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***0
Date:
Review: I am satisfied with all the services
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: n***t
Date:
Review: ok
Màu sắc: màu đen
Author: f***4
Date:
Review: رهيبب روعه
Màu sắc: trái cam
Author: d***9
Date:
Review: Secureed very good
Màu sắc: trái cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm