Author: W***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice, good quality loved
Màu sắc: trắng
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Middle-Aged and Elderly |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2306199223214174 |
Author: W***e
Date:
Review: Very nice, good quality loved
Màu sắc: trắng
Author: b***o
Date:
Review: i used the fake hair during our school program. the kids was amazed , it accentuate my looks. i love it
Màu sắc: Xám
Author: i***8
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: Will this to my mother as a gift.
Màu sắc: trắng
Author: S***a
Date:
Review: This is as expected and packaged well.
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm