Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: بجنن و كواليتي خورافي حبيتووووووو
Màu sắc: Nhiều màu
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2408016648444981 |
Author: h***a
Date:
Review: Value for money: بجنن و كواليتي خورافي حبيتووووووو
Màu sắc: Nhiều màu
Author: A***h
Date:
Review: Exactly like the pictures. The perfect princess diana wig
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***n
Date:
Review: Very nice and as pictured
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***e
Date:
Review: Very nice I liked it a lot
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm