Author: r***a
Date:
Review: Nice as per picture.
Màu sắc: Màu nâu highlight

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 105 g |
| Chiều dài | 31 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25060235080833335 |
Author: r***a
Date:
Review: Nice as per picture.
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: X***4
Date:
Review: Thank you very much for your great service. There aren't many companies around these days that distinguish themselves with excellent customer service like yours so I commend you for it. Your order processing, time in transit of items, personal notes and xtras were excellent. You also handled a return expeditiously and I thank you for that. I have recommended your co. to quite a few people for their future orders and I will continue to pass your name on. It's very refreshing these days to run into companies like yourself. Keep up the good work!
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: p***s
Date:
Review: Stunning can’t wait to wear it
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: c***9
Date:
Review: Value for money: I have ordered other wigs from different places and am happier with the quality of this one at a much lower cost. Comfortable to wear: Very comfortable, light, moves well and doesn't make me over sweat.
Màu sắc: Màu nâu highlight
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm