Author: n***1
Date:
Review: A nice little pack for my daughter. The brush is the same quality as more expensive ones I’ve bought in the past. Good quality
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 11.4-26 cm |
| Chiều rộng | 20.1-8 cm |
| Chiều cao | 0.1-6.5 cm |
| Đường kính | 8 cm |
| SKU | sb2401316980201488 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 9822679 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***1
Date:
Review: A nice little pack for my daughter. The brush is the same quality as more expensive ones I’ve bought in the past. Good quality
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: n***d
Date:
Review: حبيت كيف اختصرو الحياة في مجموعة وحدة حلويين
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***r
Date:
Review: El peine grueso define lo rizos increíble, las cerdas del cepillo para shampoo es muy suave y el atomizador dispersa el agua mucho mejor que otros. Me encanto, la calidad de los peines es muy buena.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: D***a
Date:
Review: I receive it thank you really like it
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm