Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: وايد حبيت
Màu sắc: màu đen

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2305086719999403 |
Author: 9***2
Date:
Review: وايد حبيت
Màu sắc: màu đen
Author: y***2
Date:
Review: Easy to wear: Wooooww wwoooooow very nice and very cute 😍😍
Màu sắc: màu đen
Author: R***.
Date:
Review: Value for money: Really good I love this will other again for sure hahahaha it’s was really good
Màu sắc: màu đen
Author: U***a
Date:
Review: Easy to wear: ماشاءالله حلو والنعومة مناسبه والوظيفي بعد حلو وكثيفه ماشاءالله تبارك الرحمن انصح فيها لانها مرتبه في اللبس
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm