Author: f***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it really works
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
| Material | Polyamide |
| Composition | 80% Polyamide |
| Color | Black |
| Type | Face Bandage |
| Chiều dài | 9 cm |
| Chiều rộng | 1 cm |
| Chiều cao | 63 cm |
| SKU | sb25030553545863439 |
Author: f***2
Date:
Review: it really works
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***y
Date:
Review: i wear it to sleep it also prevents mouth breathing
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: g***a
Date:
Review: so nice for night time use! i haven’t noticed a difference yet but im hoping to!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: J***i
Date:
Review: Highly recommend! This product has made a big difference in my daily life.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm