Author: s***y
Date:
Review: Nice thank you
Màu sắc: Đen mờ

128G
Thương hiệu: Apple Kích thước màn hình: 4.7 inch Hệ điều hành: iOS Loại SIM: SIM đơn Số lượng SIM: 1 Giắc cắm tai nghe: Lightning Cổng sạc: Lightning Bộ xử lý: A10 Camera trước: 7MP
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 7 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | None |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 1450mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251230172465448249287 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7217806 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***y
Date:
Review: Nice thank you
Màu sắc: Đen mờ
Author: l***s
Date:
Review: The phone arrive safe with no damage. It is authentic and with 100% battery health
Màu sắc: Vàng
Author: v***6
Date:
Review: I'm very satisfied nice for my back up. Original iphone 7
Màu sắc: Màu đen bóng
Author: m***b
Date:
Review: It was like a brand new one I am very happy with it
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm