Author: u***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautifull wig i like the color😍😍😍Long front hair needs to be cut
Màu sắc: màu nâu



12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2303148382208781 |
Author: u***a
Date:
Review: beautifull wig i like the color😍😍😍Long front hair needs to be cut
Màu sắc: màu nâu
Author: W***a
Date:
Review: Value for money: Absolutely fantastic product! Exceeded all expectations with exceptional quality and performance. Worth every penny. Highly recommended for anyone!
Màu sắc: màu nâu
Author: c***d
Date:
Review: like the highlits - makes it look real
Màu sắc: màu nâu
Author: n***m
Date:
Review: very high quality highly recommended
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm