Author: m***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this product so much
Màu sắc: Hồng

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25080806990828000 |
Author: m***r
Date:
Review: Love this product so much
Màu sắc: Hồng
Author: m***2
Date:
Review: Love it, used for a Halloween costume. So many compliments. My only complaint is I should have trimmed the bangs
Màu sắc: Hồng
Author: c***g
Date:
Review: I love it!!!!!! So cuuuute!
Màu sắc: Hồng
Author: e***h
Date:
Review: very cute would just need to trim the fringe a bit
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm