Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good cellphone legitttttttttt
Màu sắc: ĐEN TỐT
2GB+32GB
2GB+64GB
| Color | PRIME BLACK |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | TCL |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 2MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 540x1200 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G36 |
| SKU | sw2410291856189160 |
Brand Name: TCL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/TCL-sc-0141748444.html
Quality: 8012158 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: b***4
Date:
Review: good cellphone legitttttttttt
Màu sắc: ĐEN TỐT
Author: s***t
Date:
Review: 100% so satisfying very usefull to have this
Màu sắc: ĐEN TỐT
Author: s***7
Date:
Review: gandaaaa pero de battery sha
Màu sắc: ĐEN TỐT
Author: m***k
Date:
Review: good
Màu sắc: ĐEN TỐT
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm