Author: j***g
Date:
Review: Value for money: Awesommmeeeeeeeee love it Easy to wear: Awesommmeeeeeeeee love it Comfortable to wear: Awesommmeeeeeeeee love it Hairstyle Stylishness: Awesommmeeeeeeeee love it
Màu sắc: Vàng
22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 285 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2311019990942517 |
Author: j***g
Date:
Review: Value for money: Awesommmeeeeeeeee love it Easy to wear: Awesommmeeeeeeeee love it Comfortable to wear: Awesommmeeeeeeeee love it Hairstyle Stylishness: Awesommmeeeeeeeee love it
Màu sắc: Vàng
Author: m***8
Date:
Review: super beautiful 😍🥰😘 father i do !!
Màu sắc: Vàng
Author: g***i
Date:
Review: This is the perfect wig if you’re doing a Taylor swift costume!
Màu sắc: Vàng
Author: a***n
Date:
Review: منتجات رائعة جدا جدا احب منتجات الشي ان جميعها 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 لانها جميلة وسعرها مناسب مقارنة بسعر السوق منتجات حقيقة وعلى الواقع افضل من الصورة بكتيييير 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ منتجات رائعة جدا جدا احب منتجات الشي ان جميعها 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 لانها جميلة وسعرها مناسب مقارنة بسعر السوق منتجات حقيقة وعلى الواقع افضل من الصورة بكتيييير 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm