Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful wig 🥰🤩❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Màu sắc: màu đen
32 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4.5*1 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 81.25 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2404258512699433 |
Author: s***9
Date:
Review: beautiful wig 🥰🤩❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Màu sắc: màu đen
Author: m***2
Date:
Review: beautiful and nice soft feel to hair
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***7
Date:
Review: Value for money: it’s better than many trash I kept buying it’s worth the price Easy to wear: it’s easy to wear
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: t***s
Date:
Review: lovely wig happy with my purchase after shampoo and conditioner with fabric softener smells better early delivery
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm