Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Always happy with purchases.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
34 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Hot Pink |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 85 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2307058826707579 |
Author: c***o
Date:
Review: Always happy with purchases.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: r***4
Date:
Review: Value for money: Good value for money Easy to wear: easy to put on and take off Comfortable to wear: yes
Màu sắc: Dark Brown
Author: i***n
Date:
Review: Very good quality. Comfortable
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: t***7
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: it came styled already and doesn’t tangle either which is a bonus
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm