Author: h***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Rất sáng
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Color | Black |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 3800K |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2402121470434144 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: h***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Rất sáng
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i like it. perfect for my locker. and its super bright its real.
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Maravilhosa e uma luz super forte 🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 2 photo(s)
Author: t***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: second time purchase. it's such a handy gadgets to have and the light is so bright
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)