Author: M***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Just as described and works well. Very nice.
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ

| Material | PP |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Hot Pink |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 5.8 cm |
| Chiều rộng | 6.3 cm |
| Chiều cao | 0.3 cm |
| SKU | sbhair18210119385 |
Author: M***r
Date:
Review: Just as described and works well. Very nice.
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ
Author: i***n
Date:
Review: gusto ko siya gamit to sa amin.
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ
Author: n***9
Date:
Review: حلوهً اوي اوي اوي اوي
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ
Author: m***n
Date:
Review: It’s super good for dandruff and it’s so easy to use
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm