Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice phone
Màu sắc: màu xanh lá
6GB+128GB
| Color | Green |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme C71 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25062530416383972 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 887647 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: l***9
Date:
Review: nice phone
Màu sắc: màu xanh lá
Author: I***a
Date:
Review: 🩶🩶🩶
Màu sắc: trắng
Author: i***a
Date:
Review: the screen is good the phone is good
Màu sắc: trắng
Author: m***7
Date:
Review: good
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm