Author: 5***8
Date:
Review: Esta muy linda, con un gorrito se ve más real, no se enreda mucho ni se le cae tanto el cabello como a otras y esta suave.
Màu sắc: Bạc
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Silver |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2304134523366515 |
Author: 5***8
Date:
Review: Esta muy linda, con un gorrito se ve más real, no se enreda mucho ni se le cae tanto el cabello como a otras y esta suave.
Màu sắc: Bạc
Author: m***7
Date:
Review: Wig is niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Màu sắc: Bạc
Author: g***h
Date:
Review: Value for money: Worth the money Easy to wear: Easy to wear Comfortable to wear: 10/10
Màu sắc: Bạc
Author: c***8
Date:
Review: Hairstyle stylishness: it is super beautiful scalp is realistic and I loveee it it’s my fav right now
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm