Author: n***a
Date:
Review: Perfect fit Love it down
Màu sắc: màu đen
3 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 5 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2305176928984174 |
Author: n***a
Date:
Review: Perfect fit Love it down
Màu sắc: màu đen
Author: J***s
Date:
Review: I love my orders very much,the sizes are accurate and also the materials of the items is strong. The shipping didn’t take too long a the prices are reasonable aswell! I love ❤️ love ❤️ shopping on SHEIN ❤️
Màu sắc: màu đen
Author: D***n
Date:
Review: same as picture and good quality i recommend
Màu sắc: màu đen
Author: c***9
Date:
Review: love it so much bought it for my friend
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm