Author: l***i
Date:
Review: its very shinny i don't recommend
Màu sắc: màu đen

6 Inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 20 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2305190469093192 |
Author: l***i
Date:
Review: its very shinny i don't recommend
Màu sắc: màu đen
Author: p***n
Date:
Review: wow 🥰❤️I'm in love with this wig , love the texture and its suit's very well❤️ I'm just happy with it and the closer is perfect 2💕
Màu sắc: màu đen
Author: S***a
Date:
Review: Plastic hair not really good with this
Màu sắc: màu đen
Author: l***3
Date:
Review: Comfortable to wear: This is perfect for my head, because it's a bit small so it's fits perfectly not to tight and not small
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm