Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soft and nice 💯 satisfied
Màu sắc: SNatural

150%
3 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 85 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 55.88 cm |
| SKU | sb2203103253687444 |
Author: 9***6
Date:
Review: Soft and nice 💯 satisfied
Màu sắc: SNatural
Author: o***y
Date:
Review: It is really nice. I'm enjoying it.
Màu sắc: SNatural
Author: 6***7
Date:
Review: very nice and comfortable 👌 😊 I love the hair and style 😍 👌 😎
Màu sắc: SNatural
Author: f***a
Date:
Review: It's beautiful, I love it. it fits perfectly and it does stretch. it's 100% human hair. I'm very happy
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm