Author: r***e
Date:
Review: soft and comfy. good to use to protect hair secially right after getting it done
Màu sắc: Rượu sâm banh
Kích thước: Một cỡ

| Material | Satin |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Women |
| Color | Champagne |
| Type | Hair Drying Towels |
| Chiều dài | 34 cm |
| Chiều rộng | 34 cm |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| SKU | sb2307120411106343 |
Author: r***e
Date:
Review: soft and comfy. good to use to protect hair secially right after getting it done
Màu sắc: Rượu sâm banh
Kích thước: Một cỡ
Author: s***z
Date:
Review: As a frequent Shein buyer, I can confidently say the platform has become my go-to for affordable and stylish products. From clothing for myself and my kids to accessories, stationery, and even tech tools, Shein offers a wide variety that suits all our needs. The outfits are trendy, comfortable, and budget-friendly — my kids and I always get compliments! I especially love the bags and gadget tools, which are both functional and cute. The accessories and home items are surprisingly durable for the price, and the ordering process is easy with reliable delivery. While not every item is perfect, the majority of what I’ve purchased has been worth it. Shein has made fashion and lifestyle shopping fun, convenient, and economical for my family. Highly recommend for anyone looking for variety and value!
Màu sắc: Màu tím hoa cà
Kích thước: Một cỡ
Author: g***e
Date:
Review: its cool and has two layers, you can adjust to tightness that works for you.
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: h***y
Date:
Review: really comfortable and sturdy can be worn on both sides which is honestly super cool
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm