Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good product, fast delivery, liget item..
Màu sắc: màu đen

Từ
4GB+64GB
4GB+128GB
6GB+128GB
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A06 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G85 |
| SKU | sw25082765722502515 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 7181261 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 9***2
Date:
Review: good product, fast delivery, liget item..
Màu sắc: màu đen
Author: f***6
Date:
Review: Loved
Màu sắc: màu đen
Author: h***d
Date:
Review: thank you 💕
Màu sắc: màu đen
Author: b***a
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووووووووووووووووو
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm