Author: a***r
Date:
Review: looks just as pictured and described. like that it's a w pack, so can use a few times. bought to wear for a beach party
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| Chiều rộng | 13.5 cm |
| Chiều dài | 17.5 cm |
| SKU | sb2211160420448604 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 1902805 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***r
Date:
Review: looks just as pictured and described. like that it's a w pack, so can use a few times. bought to wear for a beach party
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: F***o
Date:
Review: Received the items in good condition. Cant wait to try.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: D***n
Date:
Review: Great quality, perfect fit, and looks just like the photos. Totally recommend 💕💕
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: S***o
Date:
Review: so cute for girls
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm