Author: p***4
Date:
Review: thankyouusomuchhh!!!
Màu sắc: Dark Brown


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 155 g |
| Chiều dài | 61 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25042331900195225 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 178747 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***4
Date:
Review: thankyouusomuchhh!!!
Màu sắc: Dark Brown
Author: k***o
Date:
Review: It’s soo beautiful I love it soo much
Màu sắc: Dark Brown
Author: y***2
Date:
Review: Comfortable to wear: perfect Recomened
Màu sắc: Dark Brown
Author: b***5
Date:
Review: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Really happy with my Shein purchase! The items arrived on time and looked just like the photos. Quality is better than expected for the price! Great value overall. Will definitely order again! 👍
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm