Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and cery beautiful
Màu sắc: Hồng
16G
| Color | Pink |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SERVO |
| Model | Servo S16 Mini |
| Network | 2G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 10 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 2MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 452 x 960 |
| Video Capture Resolution | None |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580M |
| SKU | sw25011344477784632 |
Brand Name: SERVO
Quality: 4807309 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***0
Date:
Review: Very nice and cery beautiful
Màu sắc: Hồng
Author: z***7
Date:
Review: كثيييييييئيييير حلوووووووووووووووو
Màu sắc: màu đen
Author: D***0
Date:
Review: Very good quality same as the pictute
Màu sắc: Hồng
Author: c***z
Date:
Review: I love it it's so perfecttt
Màu sắc: Nửa đêm đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm