Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good
Màu sắc: màu đen

8GB+256GB
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.78" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T616 |
| SKU | sw25060306407477363 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 5117628 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***0
Date:
Review: Very good
Màu sắc: màu đen
Author: 9***3
Date:
Review: ممتاز جدا
Màu sắc: Màu titan
Author: f***y
Date:
Review: هاتف جميل انصح بشرائه
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: m***3
Date:
Review: Nice
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm