Author: 2***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My brother loves these it’s so bright
Màu sắc: trắng
Kích thước: T10

trắng
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Size | T10 |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25042885839606017 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 692919 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 2***5
Date:
Review: My brother loves these it’s so bright
Màu sắc: trắng
Kích thước: T10
Author: m***h
Date:
Review: lights were bright and packaged securely
Màu sắc: trắng
Kích thước: T10
Author: I***y
Date:
Review: Happy with the product
Màu sắc: trắng
Kích thước: T10
Author: c***a
Date:
Review: Very good quality 👍🏻👍🏻
Màu sắc: trắng
Kích thước: T10
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm