Author: s***s
Date:
Review: Wow this quality is so much better than what i expected!!! Definitely worth it...
Màu sắc: Nhiều màu

Vàng-T20 7443 W21/5W
Đỏ-T20 7443 W21/5W
Trắng-T20 7443 W21/5W
Vàng-T25 3156 P27W
Đỏ-T20 7440 W21W
Trắng-T20 7440 W21W
Vàng-T25 3157 P27/7W
Vàng-T20 7440 W21W
Đỏ-T25 3157 P27/7W
Trắng-T25 3157 P27/7W
Đỏ-T25 3156 P27W
Trắng-T25 3156 P27W
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25101716061955014 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2675695 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***s
Date:
Review: Wow this quality is so much better than what i expected!!! Definitely worth it...
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***6
Date:
Review: nice products and good quality
Màu sắc: Nhiều màu
Author: g***8
Date:
Review: حلو
Màu sắc: Nhiều màu
Author: J***e
Date:
Review: very nice product and good quality!
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm