Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوووووووووووو جمييييييييييييييييييييييييل
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: 4 chiếc

Từ
10 chiếc
6 chiếc
4 chiếc
2 chiếc
Xanh băng-A2012
Trắng-A2010
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | Multicolor |
| Lumens | 2000~3000LM |
| Voltage | 12V |
| Color Temperature | 6000K |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 5W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25081367037349494 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوووووووووووو جمييييييييييييييييييييييييل
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: 4 chiếc
Author: i***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality Perfectly fits in My Toyota car
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: 2 chiếc | 1 photo(s)
Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: like very very nice
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: 10 chiếc
Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: like very very nice
Màu sắc: Nhiều màu | Kích thước: 10 chiếc