Author: v***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ok
Màu sắc: Xám
8GB+256GB
| Color | Black |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | DotDisplay FHD+ |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25100977004375703 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 5180395 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: v***6
Date:
Review: ok
Màu sắc: Xám
Author: P***u
Date:
Review: 商品説明のトップ画面に、大きい文字で「NFC」と記載しているが、実際は「NFC」の機能が無いっ!正規店で購入した同機種で「NFC」マークが記載されてる物です
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm