Author: w***n
Date:
Review: Sweet shape and color and perfect camera
Màu sắc: Màu xanh biển sâu

4GB+128GB
Xiaomi (MI) Redmi 14R Điện thoại di động Xiaomi Redmi 5G hiệu suất cao giá cao cho người già và học sinh ngàn nhân dân tệ giá rẻ Redmi 14R
| Color | Olive Green |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 14C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 7 Gen2 |
| SKU | sw25063056855789368 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3981484 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: w***n
Date:
Review: Sweet shape and color and perfect camera
Màu sắc: Màu xanh biển sâu
Author: 9***2
Date:
Review: Thanks so much she in ❤️ 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Màu sắc: Shadow Black
Author: i***3
Date:
Review: good nice I like it so much.
Màu sắc: Hoa oải hương
Author: s***7
Date:
Review: very nice
Màu sắc: Màu xanh biển sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm