Author: u***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tôi đã đem bộ tóc đi sửa và được ảnh như này
Màu sắc: trắng
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb2302150409631548 |
Author: u***u
Date:
Review: Tôi đã đem bộ tóc đi sửa và được ảnh như này
Màu sắc: trắng
Author: u***u
Date:
Review: Ko mai tai is the perfect thing to eaten at
Màu sắc: trắng
Author: G***a
Date:
Review: absolutely perfect! very real looking and feeling! defintely recommend
Màu sắc: trắng
Author: d***2
Date:
Review: the wig is beautiful. doesn't look or feel cheap at all. very comfy.
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm