Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks great just like the picture
Màu sắc: Đỏ
30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 293 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2304060770077830 |
Author: e***e
Date:
Review: Looks great just like the picture
Màu sắc: Đỏ
Author: j***i
Date:
Review: Very soft and looks natural
Màu sắc: Đỏ
Author: y***5
Date:
Review: yes yes very beautfull
Màu sắc: Đỏ
Author: i***d
Date:
Review: Very nice ilike it thanksVery nice ilike it thanks
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm