Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satesfied with the product
Màu sắc: Vàng
Từ
4GB+64GB
4GB+128GB
4GB+256GB
| Display Size | 6.75" |
| Color | Gold |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25062099339842494 |
Brand Name: Realme
Quality: 1992422 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 8***1
Date:
Review: Very satesfied with the product
Màu sắc: Vàng
Author: t***9
Date:
Review: smsmsmsmsmmieucn diejđiebvi iejs
Màu sắc: Vàng
Author: f***4
Date:
Review: good
Màu sắc: Vàng
Author: g***a
Date:
Review: まじでこの値段で買える中では最強クラス、神端末
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm