Author: g***u
Date:
Review: useful product
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Rat Tail Comb |
| Chiều dài | 22.4 cm |
| Chiều rộng | 2.9 cm |
| Chiều cao | 0.4 cm |
| SKU | sb2305204997799300 |
Author: g***u
Date:
Review: useful product
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: K***a
Date:
Review: Thank you SHEIN it came earlier than was expected,if you accustom to wearing braids you know that these umbre ones don’t have much in them so you’ll 3x tge amount you normally need to achieve similar style
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***n
Date:
Review: i like comb can help me do style my hair often since I expose a lot infront of camera !
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***9
Date:
Review: Exactly like pic and feels sturdy
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm