Author: G***a
Date:
Review: Very good nice one 😍🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: RM-05A
Kích thước: Be

Type C
Trắng
Be
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | RM-05A |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260309112406519084977 |
Brand Name: REMAX
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/REMAX-sc-0141846442.html
Quality: 8871937 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: G***a
Date:
Review: Very good nice one 😍🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: RM-05A
Kích thước: Be
Author: j***o
Date:
Review: sounds good, and the quality is worth the price.
Màu sắc: RM-05A
Kích thước: Be
Author: l***5
Date:
Review: Works well. Sound tested.
Màu sắc: RM-05A
Kích thước: Be
Author: i***n
Date:
Review: Ok
Màu sắc: RM-05A
Kích thước: Trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm