Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it , connects perfectly to the WiFi
Màu sắc: Hồng

32GB
2GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041788792492580 |
Author: A***i
Date:
Review: I love it , connects perfectly to the WiFi
Màu sắc: Hồng
Author: a***7
Date:
Review: 100 percent the same as in the pic ,💯🔥🔥🔥🔥 quality🤍🤍🤍❤️💃💃💃💃🔥💯🎉🎉🎉
Màu sắc: Hồng
Author: m***e
Date:
Review: Good tablet and works and would recommend it
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: 2***4
Date:
Review: I love it. it exactly as I expected
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm