Author: r***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: everything was perfect 👌
Màu sắc: Màu xanh lam

64GB
3GB
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251103027330622365 |
Author: r***h
Date:
Review: everything was perfect 👌
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: d***a
Date:
Review: very educateducational
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: m***o
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: s***8
Date:
Review: Very nice, delivered on time ....my boy loves it's so much and I can now use my phone in peace
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm