Author: 9***6
Date:
Review: ممتاز وحلووووووو🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹شكرا شي ان 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Màu sắc: Màu tím
64GB
128GB
256GB
4GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061255128755145 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9178508 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 9***6
Date:
Review: ممتاز وحلووووووو🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹شكرا شي ان 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Màu sắc: Màu tím
Author: s***8
Date:
Review: Hi Thank you for my delivery you guys are really good with your jod you do a great job I have a good service I'm more then satisfied 👍💓❤️💛
Màu sắc: màu xanh lá
Author: s***r
Date:
Review: جممميييل جدددددًا ححلوووووو حححبيييييت ، حطوا لااااااايك بليييييييز
Màu sắc: Màu tím
Author: s***3
Date:
Review: Soooooo beautiful 😍 I love it 🥰 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm